Zapraszam do magicznego świata muzyki!

Czy marzysz o tym, aby wyrażać siebie za pomocą pięknych dźwięków i melodyjnych słów? A może chciałbyś odkryć nową pasję lub doskonalić swoje umiejętności muzyczne? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wyjątkową okazję!

Zapraszam Cię serdecznie do udziału w moich zajęciach ze śpiewu i umuzykalniania. To nie tylko świetna zabawa, ale także szansa na rozwijanie swojego talentu i odkrywanie nowych możliwości.

Dlaczego warto do mnie dołączyć?

  1. Nauka od profesjonalistów: Jestem certyfikowanym nauczycielem śpiewu techniki MIX. Pomogę Ci odkryć i rozwijać swój talent.
  2. Różnorodność stylów: Niezależnie od tego, czy interesuje Cię muzyka klasyczna, pop, rock czy jazz, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  3. Rozwijanie umiejętności: Niezależnie od poziomu zaawansowania, moje zajęcia pomogą Ci poprawić technikę wokalną i umiejętność interpretacji utworów.
  4. Znajomość nowych osób: To doskonała okazja do poznania innych pasjonatów muzyki i wspólnego spędzania czasu.
  5. Samoocena i pewność siebie: Śpiewanie to nie tylko zabawa, ale także sposób na budowanie pewności siebie i wyrażanie swoich emocji.

Gdzie i kiedy?

Zajęcia odbywają się w moim przytulnym studiu muzycznym według planu w harmonogramie. Adres to 3 maja 7 16-300 Augustów.

Jak się zapisać?

Aby dołączyć do grupy, wystarczy skontaktować się z telefonicznie pod numerem 510-957-523 lub wysłać e-mail na adres c.a.moni.fonika@gmail.com. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisami!

Przyjdź do mnie i razem odkrywajmy magię muzyki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym wokalistą czy doświadczonym muzykiem, zapewniam Cię, że spędzisz tu czas pełen radości, emocji i pięknych dźwięków. Dołącz do mnie i pozwól swojemu głosowi zabrzmieć!

Muzyka czeka na Ciebie. Niech śpiew stanie się Twoją pasją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *